יש דרך חדשה לעבוד

בעידן חדש זה של עסקים קוגניטיביים, IBM מסייעת לעצב מחדש תעשיות באמצעות ריכוז המומחיות שלה בתחומי הענן, אנליטיקה, אבטחה, מובייל והאינטרנט של הדברים (IoT). אנו משנים את האופן שבו אנו יוצרים. האופן שבו אנו משתפים פעולה. האופן שבו אנו מנתחים נתונים. האופן שבו אנו מושכים עובדים ולקוחות. IBM היא מובילה במהפך גלובלי זה, לכן אין מקום טוב יותר להתחיל בו את הקריירה, או לפצוח בקריירה חדשה.

מהפך בשירותי הבריאות, שיפור חווית הקניות הקמעונאיות, ניתוב מחדש של התנועה ואפילו עיצוב חוויית אוהדי הספורט של הדור הבא באצטדיונים ברחבי העולם - זה מה שעושים עובדי IBM.

הצטרף אלינו, והיה חלק מצוות מגוון וגלובלי של אנשים חושבים ופועלים. תוכל לעבוד עם אנשים יוצאי דופן, בעלי דמיון עשיר ומלאי תובנות, בסביבה שמטפחת יצירתיות ואינדיווידואליות.מה אנחנו מציעים

ענן, ביג דאטה ואנליטיקה, טכנולוגיות מובייל ורשתות חברתיות - משנים את האופן שבו אנו יוצרים. האופן שבו אנו משתפים פעולה. האופן שבו אנו מנתחים נתונים. כיצד אנו מושכים לקוחות. IBM מובילה במהפך גלובלי זה, ואנו מחפשים אנשי מקצוע מוכשרים שינווטו בעולם חדש זה יחד איתנו.

IBM היא המקום הנכון לקדם את הקריירה, ולפתח הלאה את המומחיות שלך. בין אם אתה יועץ מנוסה, איש מכירות, חוקר, מעצב או מפתח - כעובד IBM, תשתף פעולה עם אנשי מקצוע יוצאי דופן ובעלי תובנות, בסביבה שמטפחת יצירתיות ואינדיווידואליות. תהיה חלק מצוות חדשני ששואף לגרום לעולם לעבוד טוב יותר, ותסייע ללקוחותינו לדמיין עתיד שמעולם לא חשבו שהוא אפשרי.

אנו מספקים סביבת עבודה גמישה של שיתוף פעולה, וכן הזדמנות להרחיב את המומחיות שלך באמצעות הכשרות ופיתוח קריירה המותאמים לתחומי העניין ולשאיפות שלך.

הצטרף אלינו במאמצינו להפיק את הטוב ביותר בזמנים מרגשים אלה, וגלה מה אתה יכול לעשות ב-IBM.

חיפוש והגשת מועמדות למשרות

נשים ב-IBM

ראה מדוע IBM היא מקום העבודה הטוב ביותר לנשים בתחום הטכנולוגיה.

בIBM נשים הן המובילות.
נשים מצליחות הן חלק מהמורשת שלנו. כאן תמצאי תוכניות מנהיגות חדשניות שיסייעו בקידום הקריירה שלך, והזדמנויות נוספות לפיתוח מיומנויות חדשות ולתרום לקידום התחום שלך.

מצאי קריירה שמתאימה לאורח חייך.
IBM מכבדת את המחויבויות האישיות שלך, ומציעה משרות שיספקו גמישות בזמנים. ככל שתצמחי בתוך החברה, אנו נעבוד אתך כדי לענות על הצרכים המשתנים שלך באופן הטוב ביותר האפשרי. השורה התחתונה: שינוי קריירה לא חייב להיות כרוך בשינוי מקום עבודה.

לחולל שינוי בדרך שלך.
עובדי IBM חושבים קדימה. אנו מאמינים שיישום אינטליגנציה, היגיון ומדע ישפר את העסקים, החברה ומצב האנושות. בIBM תוכלי לחפש אתגרים שישפרו את העולם בדרכים רבות.

לעבוד ב- IBM

A Day In The Life Of Lisa Seacat DeLuca

At the age of 31, Lisa Seacat DeLuca is already IBM’s most prolific female inventor and a technical powerhouse.

IBM Security – keeping data safe!

Over 10 million cyber attacks happen a day. IBM Security is helping IT experts monitor over 400,000 security events a second to keep systems safer than ever.

Be IBM's next great hire in Cloud

How does a career with IBM Cloud fit with you? Cloud computing is driving rapid innovation, changing both business and everyday life

כיצד להגיש מועמדות

 

עיין בהצעות עבודה אפשריות והגש את קורות החיים באופו מקוון

נסקור את הכישורים והניסיון שלך, ואם יש התאמה פוטנציאלית, ניצור אתך קשר כדי לתאם ראיון.

IBM מנהלת ראיונות באופן המאפשר לנו ללמוד מהם ההישגים שלך, אילו כישורים יש לך ועד כמה הניסיון שלך מעמיק