Biežāk uzdotie jautājumi

Pasūtījumi un piegāde

Primārā navigācija cilnēs
Sekundārā navigācija cilnēs

Atrodiet atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem:


Kā es varu aplūkot savus pasūtījumus tiešsaistē?

Programmā Order Status OnLine tiks parādīti jūsu aparatūras un programmatūras pasūtījumi vienkāršā un drošā veidā no pasūtījuma apstrādes līdz piegādei. Nodrošinātie dati tiek regulāri atjaunināti, un tajos tiks iekļauta saite uz preču pārvadāšanas firmas piegādes paziņojumu, kad tas būs pieejams.

Lai piekļūtu šai informācijai, programmā Order Status Online ir divas opcijas:

  1. Viesu piekļuve, izmantojot sava starptautiskā konta koda, uzņēmuma numura VAI klienta numura UN pasūtījuma numura VAI sava klienta atsauces/pirkuma pasūtījuma numura kombināciju. Tā nodrošina piekļuvi tikai, lai izvēlētos pasūtījumus.
  2. Reģistrēta piekļuve, izmantojot savu IBM ID un paroli. Kā reģistrēts lietotājs jūs varat piekļūt visiem jūsu pasūtījumiem un izmantot papildu atskaišu veidošanas funkcionalitāti.

Izveidot savienojumu ar pasūtījuma statusu ir viegli, klikšķiniet Tiešsaistes pasūtījuma statuss (angļu valodā).

Lai saņemtu papildinformāciju vai palīdzību, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta grupu pa tālruni +371 6707 0300 no pirmdienas līdz piektdienai (9.00–17.00).


Kāpēc man nepieciešams IBM lietotāja ID un parole?

IBM lietotāja ID un parole nodrošina jums piekļuvi mūsu Web rīkiem, kas var jums palīdzēt pārvaldīt savu IBM kontu. Ar jūsu IBM lietotāja ID numuru Jūs varāt piekļūt dažādiem tiešsaistes rīkiem, kā arī veidot pieprasījumus drošā vidē.

Reģistrējoties savam IBM lietotāja ID, lūdzu, sniedziet šādu informāciju:

Precizitāte un detaļas ir ļoti svarīgas turpmākām tiešsaistes transakcijām un e-rīku tiesībām.

Ņemiet vērā, ka, neaizpildot kādu no nepieciešamajiem laukiem, lietotājam tiek liegts pabeigt IBM reģistrāciju.

Saskaņā ar vietējiem datu aizsardzības noteikumiem jums būs arī jāapstiprina, ka IBM drīkst glabāt un izmantot jūsu personisko informāciju, lai sazinātos ar jums un eksportētu jūsu personisko informāciju ārpus jūsu uzturēšanās valsts.


Kad es saņemšu savu piegādi?

IBM nevar garantēt piegādes laiku, tomēr, ja jūs vēlaties norādīt rīta vai pēcpusdienas piegādi, lūdzu, sazinieties ar savu IBM konta administratoru vai klientu atbalsta grupu pa tālruni +371 6707 0300, no pirmdienas līdz piektdienai (9.00–17.00), lai izpildītu jūsu prasību. Lūdzu, izmantojiet Tiešsaistes pasūtījuma statuss rīku (angļu valodā), lai noteiktu sava pasūtījuma statusu. Lūdzu, skatiet Kā es varu aplūkot savus pasūtījumus tiešsaistē?, lai saņemtu papildinformāciju.


Kā man rīkoties, ja pasūtītā paka tiek pazaudēta vai ir bojāta?

Lūdzu, pēc iespējas ātrāk sazinieties ar savu IBM konta administratoru vai klientu atbalsta grupu pa tālruni +371 6707 0300 no pirmdienas līdz piektdienai (9.00–17.00). Bojātām precēm, lūdzu, pierakstiet datus uz piegādes paziņojuma atgriešanai atpakaļ IBM.


Kā rīkoties, ja uz mani interesējošo jautājumu par pasūtījumu šeit nav sniegta atbilde?

Klientu atbalsta pārstāvis priecāsies jums palīdzēt gadījumos, kas saistīti ar pasūtījumu pieprasījumiem. Lai saņemtu palīdzību, ar klientu atbalsta grupu varat sazināties pa tālruni +371 6707 0300 no pirmdienas līdz piektdienai (9.00–17.00). Varat arī iesniegt pieprasījumu tiešsaistē. Lai mēs varētu jums labāk palīdzēt, lūdzu, iekļaujiet pēc iespējas vairāk detalizētas informācijas.

Sazinieties ar mums

Vai Jūs jau pārbaudījāt sadaļu Biežāk uzdotie jautājumi?

Izvēlieties jūsu pieprasījuma veidu:
Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi Līgumi
Pasūtījumi un piegāde
Inventārs un uzturēšana
Rēķini un maksājumi

 

Jūsu pieprasījumi

Veidojiet, skatiet un sekojiet līdzi tiešsaistes pieprasījumiem.

Uzziniet vairāk

Jūsu pasūtījumi

Skatiet un sekojiet jūsu pasūtījumu statusam no pieteikuma iesniegšanas līdz piegādes pie jūsu durvīm, ieskaitot saites uz pārvadātāju piegādes informāciju.

Uzziniet vairāk

Jūsu rēķini

Atlasiet, lejupkādējiet un drukājiet savus IBM rēķinus un kredītrēķinus.

Uzziniet vairāk

Jūsu pārskati

Skatīt visas jūsu IBM rēķinu summas un maksājumu pozīcijas vienā vietā.

Uzziniet vairāk

Connect with IBM Customer Support