Biežāk uzdotie jautājumi

Rēķini un maksājumi

Primārā navigācija cilnēs
Sekundārā navigācija cilnēs

Atrodiet atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem:


Kā es varu piekļūt saviem rēķiniem/kredītzīmēm tiešsaistē?

Saviem rēķiniem jūs varat piekļūt, izmantojot mūsu programmu Invoices On-Line® (angļu valodā).

Pastāv divas iespējas, kā piekļūt programmai:

  1. Reģistrēta piekļuve: nepieciešams jūsu IBM lietotāja ID, parole un tiesības, lai piekļūtu informācijai, kas attiecas uz jūsu IBM kontu. Jūs varat aplūkot visus savus rēķinus/kredītzīmes, un jums būs piekļuve tādām papildfunkcijām kā lejupielāde izklājlapā, e-pasta paziņojumi par jauniem rēķiniem un rēķina pieprasījumu (parasti ar 24 stundu atbildes laiku).

    Ja jums jau ir IBM lietotāja ID un parole, izmantojiet pirmo opciju sadaļā Reģistrēties šeit; ja nav, izvēlieties 2. opciju, lai tādu izveidotu. (Uzziniet vairāk par IBM lietotāja ID un reģistrāciju).

    Lai pabeigtu reģistrāciju un autorizāciju, jums būs jāizpilda daži vienkārši ekrānā parādīti norādījumi. Jūs saņemsit e-pasta ziņojumu, kas apstiprinās jūsu autorizāciju piekļuvei.
  2. Viesu piekļuve: izmantojot savu klienta numura, rēķina numura un e-pasta adreses kombināciju, varat aplūkot un izdrukāt rēķinu. (Lūdzu, ņemiet vērā, ka funkcijas ir ierobežotas, un jūs varat aplūkot ne vairāk kā 3 rēķinus, pēc tam jums jāreģistrējas).

Lai saņemtu papildinformāciju vai palīdzību, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta grupu pa tālruni +371 6707 0300 no pirmdienas līdz piektdienai (9.00–17.00).


Kā es varu apskatīt savus rēķinu pārskatus tiešsaistē?

Jūs varat apskatīt visu jūsu konta izrakstu caur mūsu Pārskates tiešsaistē pieteikumu.

Šis tiešsaistes pieteikums ir atjaunināts ar rēķiniem, kredītrēķiniem un maksājumu informāciju, vai nu iesniegtiem vai gaidāmiem. Jūs varat arī izveidot un izdrukāt atskaiti par noteiktu rēķina veidu (piemēram par uzturēšanu, iegādi u.c.), noteiktā laika posmā.
Jums būs nepieciešams reģistrēties ar IBM, kur jums tiks lūgts aizpildīt veidlapu, lai izveidotu jūsu izvēlēto IBM Userid un paroli, kas tiks pieprasīta kad veiksiet ieeju. Lai pabeigtu reģistrāciju un autorizāciju, jums būs nepieciešams sekot līdzi dažiem norādījumiem, kas parādās uz ekrāna. Jūs saņemsiet autorizācijas e-pastu, kas apstiprinas jūsu piekļūvi Pārskatiem tiešsaistē.

Lai iegūtu sīkāku informāciju vai palīdzību, lūdzu, sazinieties ar mūsu Klientu atbalsta komandu pa tālruni +371 6707 0300 no pirmdienas līdz piektdienai (9.00–17.00).


Kāpēc man nepieciešams IBM lietotāja ID un parole?

IBM lietotāja ID un parole nodrošina jums piekļuvi mūsu Web rīkiem, kas var jums palīdzēt pārvaldīt savu IBM kontu. Ar jūsu IBM lietotāja ID numuru Jūs varāt piekļūt dažādiem tiešsaistes rīkiem, kā arī veidot pieprasījumus drošā vidē.

Reģistrējoties savam IBM lietotāja ID, lūdzu, sniedziet šādu informāciju:

Precizitāte un detaļas ir ļoti svarīgas turpmākām tiešsaistes transakcijām un e-rīku tiesībām.

Ņemiet vērā, ka, neaizpildot kādu no nepieciešamajiem laukiem, lietotājam tiek liegts pabeigt IBM reģistrāciju.

Saskaņā ar vietējiem datu aizsardzības noteikumiem jums būs arī jāapstiprina, ka IBM drīkst glabāt un izmantot jūsu personisko informāciju, lai sazinātos ar jums un eksportētu jūsu personisko informāciju ārpus jūsu uzturēšanās valsts.


Kādi ir termiņi un maksājumu datumi IBM rēķinos?

Rēķini jāsamaksā pēc IBM rēķina saņemšanas, kā norādīts IBM klienta līgumā.

Ja rēķini tiek izrakstīti reizi ceturksnī (piemēram, dažiem maksājumiem par programmatūras licencēm un uzturēšanu), rēķini tiek izrakstīti ceturkšņa sākumā, un tie jāsamaksā pēc saņemšanas.

Ja IBM nesaņem maksājumu 30 dienu laikā no rēķina izrakstīšanas datuma vai, ja rēķins tiek izrakstīts reizi ceturksnī, — 60 dienu laikā no rēķina izrakstīšanas, var tikt piemērota maksa par nokavētu maksājumu.

Norādītie 30 un 60 dienu periodi dažās valstīs var tikt saīsināti, kā norādīts mūsu līgumos.


Kāda ir maksa par nokavētiem maksājumiem?

Noteikumi, kas attiecas uz maksu par nokavētiem maksājumiem, piegādājiem ir ierasta prakse; IBM tos nosaka savos līgumos, piemēram, IBM klienta līgumā. Tiks piemērotas ar likumu noteiktās procentu likmes, kas noteiktas likumos, kas regulē nokavētus komercparādu maksājumus.


Ar ko jāsazinās, ja rodas jautājumi vai interese par maniem rēķiniem, tostarp rēķinu labojumiem vai kopijām?

Klientu atbalsta grupas pārstāvis priecāsies jums palīdzēt gadījumos, kas saistīti ar visiem jūsu rēķinu pieprasījumiem. Jūs varat Sazināties ar mums vairākos ērtos veidos. Varat vaicāt par savu rēķinu vai skatīt rēķina attēlu, izmantojot programmu Invoices On-Line (angļu valodā). Pirmajā apmeklējuma reizē jums būs jāreģistrējas, bet pēc tam varēsiet aplūkot un atlasīt jūsu rēķinus un aplūkot, izdrukāt vai iesniegt visus nepieciešamos jautājumus vai izmaiņas rēķinā.

Jūs varat arī iesniegt pieprasījumu tiešsaistē vai zvanīt mūsu klientu atbalsta grupai pa tālruni +371 6707 0300 no pirmdienas līdz piektdienai (9.00–17.00), lai saņemtu palīdzību.


Ar ko jāsazinās, lai manā rēķinā mainītu adresi?

Rēķina adreses maiņu var veikt, iesniedzot pieprasījumu tiešsaistē vai izmantojot programmu Invoices On-Line (angļu valodā). Pirmajā apmeklējuma reizē jums būs jāreģistrējas, bet pēc tam varēsiet aplūkot un atlasīt jūsu rēķinus un iesniegt nepieciešamo izmaiņu pieprasījumu. Pārstāvis paziņos, kad izmaiņas būs veiktas.

Lai saņemtu palīdzību, varat arī zvanīt mūsu klientu atbalsta grupai pa tālruni +371 6707 0300 no pirmdienas līdz piektdienai (9.00–17.00).


Kā es varu noteikt sava konta bilances statusu, tostarp nesamaksātos rēķinus un maksājumus, ko saņēmis IBM?

Sava rēķina statusu jūs varat aplūkot programmā Invoices On-Line (angļu valodā). Ja programmu lietojat pirmoreiz, jums jāreģistrējas, lai aplūkotu atvērtos un samaksātos rēķinus. Jūs varat arī iesniegt pieprasījumu tiešsaistē vai zvanīt mūsu klientu atbalsta tiešsaistes centram pa tālruni +371 6707 0300 no pirmdienas līdz piektdienai (9.00—17.00), lai saņemtu palīdzību darba laikā.


Kā es varu samaksāt rēķinu?

Maksājumus var veikt, izmantojot bankas pārvedumu, bankas kvīti vai čeku, norādot mūsu rēķina(u) numuru(s).

Bankas konta informācija ir atrodama uz rēķina.

Lūdzu, nosūtiet savu paziņojumu par naudas pārskaitījumu pa e-pastu uz adresi IBMCSOLV@lv.ibm.com. Lai saņemtu papildinformāciju, varat ar mums sazināties arī pa tālruni +371 6707 0300 no pirmdienas līdz piektdienai (9.00—17.00).


Kā var informēt IBM par paziņojumu par maksājumu/pārskaitījumu?

Lūdzu, nosūtiet mums savu paziņojumu par pārskaitījumu, iesniedzot pieprasījumu tiešsaistē.


Kā rīkoties, ja uz mani interesējošu jautājumu par rēķinu šeit vēl nav sniegta atbilde?

Klientu atbalsta grupas pārstāvis priecāsies jums palīdzēt gadījumos, kas saistīti ar rēķinu pieprasījumiem. Lai saņemtu palīdzību, ar klientu atbalsta grupu varat sazināties pa tālruni +371 6707 0300 no pirmdienas līdz piektdienai (9.00–17.00). Jūs varat arī iesniegt pieprasījumu tiešsaistē. Lai mēs varētu jums labāk palīdzēt, lūdzu, iekļaujiet pēc iespējas vairāk detalizētas informācijas.

Sazinieties ar mums

Vai Jūs jau pārbaudījāt sadaļu Biežāk uzdotie jautājumi?

Izvēlieties jūsu pieprasījuma veidu:
Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi Līgumi
Pasūtījumi un piegāde
Inventārs un uzturēšana
Rēķini un maksājumi

 

Jūsu pieprasījumi

Veidojiet, skatiet un sekojiet līdzi tiešsaistes pieprasījumiem.

Uzziniet vairāk

Jūsu pasūtījumi

Skatiet un sekojiet jūsu pasūtījumu statusam no pieteikuma iesniegšanas līdz piegādes pie jūsu durvīm, ieskaitot saites uz pārvadātāju piegādes informāciju.

Uzziniet vairāk

Jūsu rēķini

Atlasiet, lejupkādējiet un drukājiet savus IBM rēķinus un kredītrēķinus.

Uzziniet vairāk

Jūsu pārskati

Skatīt visas jūsu IBM rēķinu summas un maksājumu pozīcijas vienā vietā.

Uzziniet vairāk

Connect with IBM Customer Support