Atrodiet atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem:

Kā rīkoties, ja mans aprīkojums nedarbojas?

Kā es varu atrast tehnisko atbalstu produktam?

Ejiet Atbalsta Portālā un izvēlieties savu produktu Produktu Uzmeklēšanas laukā (angļu valodā).

Ko man darīt, ja man ir nepieciešams apkalpot mašīnu, un mana mašīna nav pārklāta ar IBM uzturēšanas līgumu?

Pakalpojums, kas ir veikts uz iekārtas bez uzturēšanas seguma, ir maksas pakalpojums par kuru tiek izrakstīts rēķins par detaļām un darbu. Lūdzam, sazinieties ar mūsu Tehnisko atbalstu, lai pieteiktos par bojājuma apsekošanu. Ja Jums ir paziņots, ka jūsu iekārtai nav uzturēšanas seguma un jūs vēlētos veikt vaicājumu par to, lūdzam pārbaudīt jūsu iekārtas tipu un sērijas numuru un iesniegt tiešsaistes pieprasījumu.

Kā es varu atjaunot savu uzturēšanas pakalpojuma līgumu?

Lūdzam iesniegt tiešsaistes pieprasījumu. Lai ļautu mums labāk palīdzēt jums, iekļaujiet pēc iespējas plašāku informāciju (līguma numuru vai iekartas numuru, seriālo numuru).

Kā uzturēšanas vai pakalpojumu līgumam var pievienot vai noņemt pakalpojumu?

Lūdzu, iesniedziet rakstisku pieprasījumu, norādot sava līguma numuru un kontaktinformāciju. Paziņojums jāparaksta un jānosūta uz šādu adresi:

SIA "IBM Latvija"
Bauskas iela 58a-12
Rīga, LV-1004
Latvija

vai pa faksu: +371 6707 0399

vai jāiesniedz jūsu pieprasījums tiešsaistē. Lai mēs varētu labāk palīdzēt jums, lūdzu, norādiet pēc iespējas plašāku informāciju.

Kur es varu pārbaudīt, lai redzētu, vai mana iekārta ir zem garantijas?

Jūs varat pārbaudīt savas garantijas statusu, veicot tiešsaistes garantijas uzmeklēšanu ar sava produkta tipu un sērijas numuru (angļu valodā).

Kā es varu iegūt sava uzturēšanas līguma kopiju vai to datoru, uz ko attiecas uzturēšana vai garantija, saraksta kopiju?

Lūdzam iesniegt tiešsaistes pieprasījumu. Lai ļautu mums labāk palīdzēt jums, iekļaujiet pēc iespējas plašāku informāciju (līguma numuru vai iekartas numuru, seriālo numuru).

Kā es varu ziņot par iekārtam, kas tiek atgriezti IBMam vai pārdoti citam uzņēmumam?

Lai ziņotu par nodošanu mašīnu atgriezušies IBM kā nomas mašīnu atgriešanās; vai pārdod citam biznesam, lūdzu, sniedziet mums šādu nepieciešama, lai atjauninātu mūsu ierakstus informācija:

Ja tas ir iznomāts mašīna, atgriezās IBM Global Finance (IPF), lūdzu, norādiet atgriešanās datumu un IGF quote numuru (ja zināms).

Iemesls īpašumtiesību nodošanu.

Piezīme: pēc mēneša paziņojums ir vajadzīga apkopes tarifiem.Pieprasītā informācija palīdzēs mums noteikt pēdējo dienu maksas savu klienta numuru.

Lūdzam iesniegt tiešsaistes pieprasījumu ar iepriekš minēto informāciju.

Kā pārstrādāt IBM produktu?

Šeit Jūs varat atrast visu par produktu pārstrādi un elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumiem (WEEE) (angļu valodā).

Ko manas programmatūras Tehniskā apkope sedz, un kādas ir sekas, ja es to neatjaunošu?

Klientiem ir jāiegādājas Programmatūras Uzturēšanu (pazīstams arī kā Abonēšana un Atbalsts), lai būtu tiesības uz uzlabojumiem un / vai jaunam versijam vai izlaidumi, kā arī uz telefona atbalstu. Klientiem, kuri pieļavuši viņu pašreizējais Parakstīšanās termiņam izbeigties, vajag vai nu nopirkt atkārtotu licences programmatūru (piemēram, nopirkt kā jaunu), vai apmaksāt atjaunošanu vai atjaunošanas summu, lai viņi varētu saņemt jaunināšanu uz jauno versiju vai izlaidumu. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.

Kā es varu lejupielādēt savu nopirkto programmatūru?

Kā es varu iegūt sava datora licences atslēgas?

Lai saņemtu informāciju par programmatūras licences atslēgām, lūdzu, sazinieties ar mūsu Atslēgu pārvaldības servisa centru (angļu valodā).

Kādas ir sekas, ja es nepasūtīšu vai neatjaunošu savas programmatūras uzturēšanu, kad es iegādājos manu sistēmu?

Pēc licences maksa" ir jāiegādājas lai atjaunot uzturēšanas segumu, ja klients izvēlas:
a) ne pasūtīt IBM programmatūras uzturēšanu sākotnējās iegādes laikā vai
b) ne apstiprināt atjaunošanas lūgumu IBMam pirms vai pēc atjaunošanas datuma (atjaunošanas lūgums IBMam obligāti ir jāsaņem pirms vai pēc atjaunošanas datuma).
Lai iegūtu vairāk informācijas, jūs varat sazināties ar mums ar vienu no opcijām sadaļā Mēs esam šeit, lai palīdzētu.

Kā es varu uzzināt vairāk par saviem programmatūras produktiem, kas pieejami Passport Advantage®?

Apmeklējiet Passport Advantage® mājas lapu (angļu valodā) lai uzzinātu, kādi produkti ir pieejami.

Kā rīkoties, ja uz mani interesējošo jautājumu par datorinventāru vai uzturēšanu šeit nav sniegta atbilde?

Lūdzam iesniegt tiešsaistes pieprasījumu. Lai ļautu mums labāk palīdzēt jums, iekļaujiet pēc iespējas plašāku informāciju.