Dažniausiai užduodami klausimai

Sąskaitos ir mokėjimai

Pirminio skirtuko naršymas
Pirminio skirtuko naršymas

Raskite atsakymus į savo klausimus:

 


Kaip gauti prieigą prie savo sąskaitų / kreditinių sąskaitų internete?

Prie savo sąskaitų galite prieiti pasinaudoję taikomąja programa Invoices On-Line® (Angliškai).

Taikomąją programą galima pasiekti dviem būdais:

  1. Registruoto vartotojo prieiga: reikalingas IBM vartotojo ID, slaptažodis ir teisė naudotis prieiga prie informacijos, susijusios su jūsų IBM paskyra. Galėsite peržiūrėti visas savo sąskaitas / kreditines sąskaitas, taip pat naudotis papildomomis funkcijomis: atsisiųsti į skaičiuoklę, gauti pranešimą el. paštu apie naujas sąskaitas ir pateikti užklausą apie sąskaitą (atsakymas paprastai gaunamas per 24 valandas).

    Jai jau turite IBM vartotojo ID ir slaptažodį, naudokite pirmąjį būdą, spustelėdami „Registruokitės čia“. Jei neturite, pasirinkite antrąjį būdą ir susikurkite juos. (Sužinokite daugiau apie IBM vartotojo ID ir registraciją).

    Norėdami užbaigti registraciją ir tapatybės patvirtinimą, įvykdykite kelias paprastas ekrane rodomas instrukcijas.

    Gausite el. laišką, patvirtinantį, kad galite naudotis prieiga.
     
  2. Svečio prieiga: pasinaudoję savo kliento numeriu, sąskaitos numeriu ir el. pašto adresu galėsite peržiūrėti ir išspausdinti sąskaitą. (Atkreipkite dėmesį, kad galėsite peržiūrėti tik iki 3 sąskaitų. Vėliau būsite paprašyti užsiregistruoti).

Norėdami gauti daugiau informacijos ar pagalbos, susisiekite su Klientų aptarnavimo komanda telefonu +370 5 2786600, nuo pirmadienio iki penktadienio, 08:00–17:00.


Kaip aš galiu peržiūrėti suderinimo aktus internete?

Visus suderinimo aktus galite peržiūrėti naudodamiesi mūsų Suderinimo aktų internete programa (Angliškai).

Ši internetinė programa yra atnaujinama pateiktomis PVM sąskaitomis-faktūromis, kreditinėmis sąskaitomis ir mokėjimo detalėmis. Taip pat galite sukurti ir spausdinti tam tikrą laiko tarpą tam tikros rūšies sąskaitų-faktūrų ataskaitą (pvz., priežiūros, pirkimo ir pan.). Jums reikės užsiregistruoti su IBM. Jūsų bus paprašyta užpildyti formą sukurti IBM vartotojo ID ir slaptažodį, pasirenkant save, prieigos prašytoju. Norėdami užbaigti registraciją, laikykitės nurodymų, kurie bus rodomi ekrane. Jūs gausite elektroninį laišką, kuris patvirtins leidimą prisijungti prie Suderinimo aktų programos internete.

Dėl išsamesnės informacijos ar pagalbos, susisiekite su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi + 370 (5) 2786600, nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 08:00 - 17:00.


Kodėl turėčiau įsigyti IBM vartotojo ID ir slaptažodį?

IBM vartotojo ID ir slaptažodis suteiks jums prieigą prie interneto priemonių, galinčių padėti tvarkyti jūsų IBM paskyrą. Naudodami IBM vartotojo ID, galite prašyti suteikti prieigą prie įvairių internetinių įrankių, taip pat pateikti užklausas saugioje aplinkoje.

Registruodami IBM vartotojo ID pateikite šią informaciją:

Tikslūs ir išsamūs duomenys labai svarbūs atliekant būsimas internetines operacijas ir įgyjant teisę naudoti el. priemones.

Atkreipkite dėmesį, kad neužpildžius visų reikalaujamų laukų, vartotojas IBM nebus užregistruotas. Remdamiesi vietos duomenų apsaugos teisės aktais, taip pat turėsite patvirtinti, kad IBM, norėdama su jumis susisiekti, gali kaupti ir naudoti jūsų asmeninę informaciją ir eksportuoti ją už jūsų gyvenamosios šalies ribų.


Kokie IBM sąskaitų mokėjimo terminai ir apmokėjimų datos?

IBM sąskaitos turi būti apmokėtos nedelsiant jas gavus, kaip nurodyta IBM kliento sutartyje. Ketvirtinės sąskaitos (pvz., mokant už tam tikras programinės įrangos licencijas ir priežiūros paslaugas) išrašomos ketvirčio pradžioje ir turi būti apmokėtos nedelsiant jas gavus.
Jei IBM negauna apmokėjimo per 30 dienų nuo sąskaitos išrašymo datos arba, jei sąskaitos yra ketvirtinės, per 60 dienų nuo sąskaitos išrašymo datos, gali būti skaičiuojami delspinigiai.

Kaip nurodyta mūsų sutartyse, minėtieji 30 ir 60 dienų terminai kai kuriose šalyse gali būti sutrumpinti.


Kada mokami delspinigiai?

Su delspinigiais susijusios sąlygos yra normali tiekėjų praktika; IBM ją apibrėžia savo sutartyse, pvz., IBM kliento sutartyje. Taikomi tokie įstatymų nustatyti mokesčiai, kokie nurodyti Komercinių skolų vėluojančių apmokėjimų teisės aktuose.


Į ką turėčiau kreiptis kilus klausimams ar problemoms dėl sąskaitų, pvz., sąskaitos taisymų ar kopijų?

Klientų aptarnavimo komandos atstovas atsakys į visus jūsų klausimus apie sąskaitas. Su mumis galite susisiekti keliais patogiais būdais. Apie sąskaitą pasiteirauti arba peržiūrėti sąskaitos vaizdą galite taikomojoje programoje Invoices On-Line® (Angliškai). Apsilankę pirmą kartą turėsite prisiregistruoti, tada galėsite sąskaitas peržiūrėti, pasirinkti, spausdinti arba pateikti bet kokius rūpimus su sąskaita susijusius klausimus ar pakeitimus.

Taip pat galite pateikti prašymą internetu arba, jei reikia pagalbos, paskambinti Klientų aptarnavimo komandai telefonu +370 5 2786600, nuo pirmadienio iki penktadienio, 08:00–17:00.


Į ką turėčiau kreiptis, norėdamas pakeisti sąskaitoje nurodytą adresą?

Sąskaitoje nurodytą adresą galima pakeisti pateikus prašymą internetu arba pasinaudojus taikomąja programa Invoices On-Line®. Pirmą kartą apsilankius reikės prisiregistruoti, o tada galėsite peržiūrėti, pasirinkti sąskaitas ir pateikti prašymus dėl būtinų pakeitimų. Atlikus pakeitimus, mūsų atstovas apie tai informuos. Taip pat, jei reikia pagalbos, galite paskambinti Klientų aptarnavimo komandai telefonu +370 5 2786600, nuo pirmadienio iki penktadienio, 08:00–17:00.


Kaip nustatyti sąskaitos likučio būseną, įskaitant neapmokėtas IBM sąskaitas ir mokėjimus?

Savo sąskaitos būseną galite peržiūrėti puslapyje Invoices On-Line® (Angliškai). Jei lankotės pirmą kartą, norėdami peržiūrėti neapmokėtas ir apmokėtas sąskaitas turėsite prisiregistruoti. Taip pat galite pateikti prašymą internetu arba, jei reikia pagalbos, darbo valandomis paskambinti į Klientų aptarnavimo internetu centrą. Telefonas +370 5 2786600.


Kaip apmokėti sąskaitą?

Mokėjimus galima atlikti banko pervedimu, banko kvitu ar čekiu, nurodant sąskaitos numerį (-ius). Banko sąskaitos informaciją galima rasti sąskaitoje.

Atsiųskite informaciją apie pinigų pervedimą el. adresu IBMCSOLT@lt.ibm.com. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis telefonu +370 5 2786600, nuo pirmadienio iki penktadienio, 08:00–17:00.


Kaip galėčiau pranešti IBM apie pinigų mokėjimą / pervedimą?

Atsiųskite informaciją apie pinigų pervedimą pateikdami prašymą internetu.


Ką daryti, jei turiu klausimą apie sąskaitą, į kurį čia neatsakyta?

Jei reikia pagalbos, galite susisiekti su Klientų aptarnavimo komandos atstovu telefonu +370 5 2786600, nuo pirmadienio iki penktadienio, 08:00–17:00. Jis atsakys į jūsų klausimus apie sąskaitą. Taip pat galite pateikti užklausą internetu. Kad galėtumėme jums geriau padėti, pateikite kuo daugiau informacijos.

Esame tam, kad padėtume

Arba paskambinkite mums +370 5 2786600
(dirbame pirmadienį–penktadienį 08:00–17:00)

Techninės užklausos

Dažniausiai užduodami klausimai

Sutartys
Užsakymai ir pristatymas
Inventorius ir priežiūra
Sąskaitos ir mokėjimai

Susisiekite su mumis

Ar tikrinote atsakymus į Dažniausiai Užduodamus Klausimus?

Pasirinkite savo užklausos tipą:
 

Jūsų užklausos

Sukurkite, peržiūrėkite ir sekite internetines užklausas.

Sužinokite daugiau

Jūsų užsakymai

Gaukite užsakymų bei jų pristatymo informaciją realiu laiku kartu su nuorodomis į kurjerių pristatymo detales.

Sužinokite daugiau

Jūsų sąskaitos

Raskite, atsisiųskite ir atsispausdinkite savo IBM sąskaitas (kreditines sąskaitas).

Sužinokite daugiau

Jūsų suderinimo aktai

Peržiūrėkite visą IBM mokėtinų sumų poziciją vienoje vietoje.

Sužinokite daugiau

Connect with IBM Customer Support