Cyfrowa transformacja to zadanie, przed którym stoi wiele firm.

Obejrzyj wideo

Te organizacje, które odpowiednio wcześnie wejdą do gry, zdobędą przewagę i zapewnią sobie nieograniczone możliwości rozwoju. By zacząć, przeanalizuj cztery następujące filary:

  • Jak poprawić produktywność dzięki DevOps?
  • Jak wdrożyć narzędzia analityczne?
  • Jak zbudować jedną spójną platformę?
  • Jak stworzyć chmurę hybrydową?

Przygotowaliśmy infografikę w formie gry planszowej, która pomoże Twojej firmie w odnalezieniu optymalnej drogi do cyfrowej transformacji.

Zagraj w grę planszową (PDF, 96KB)

Zagraj w grę planszową (PDF, 96KB)

Chmura hybrydowa IBM – dlaczego?

Dlaczego chmura hybrydowa staje się coraz bardziej popularna? Dwie trzecie organizacji, które w praktyce łączą tradycyjne IT z infrastrukturą w chmurze, już odnosi korzyści z hybrydowych środowisk. Warto zauważyć, że w najlepszych spośród nich chmura hybrydowa napędza transformację cyfrową, nie ograniczając się do obniżania kosztów czy poprawy produktywności. Co więcej , ci liderzy wykorzystują chmurę hybrydową jako trampolinę do inicjatyw nowej generacji, takich jak Internet rzeczy czy przetwarzanie kognitywne.

Pobierz krótkie opracowanie

74% polskich firm preferuje rozwiązania chmury prywatnej.
85% wiodących światowych firm twierdzi. ze chmura hybrydowa przyspiesza ich transformację.

Usługi zarządzane

35% polskich firm wykorzystuje już przetwarzanie w chmurze.
45% Zacznie wykorzystywać przetwarzanie w chmurze.

W dzisiejszej gospodarce cyfrowej, dopasowanie IT do biznesowych wytycznych to według osób na stanowiskach kierowniczych duże wyzwanie. Ponadto, coraz nowsze technologie napędzają zmianę sposobu komunikacji z firmami. Raport analityczny IDC wskazuje trzy główne obszary, w których kupujący chcą wykorzystać usługi zarządzane, aby wesprzeć przejście do środowiska hybrydowego.

Przeczytaj raport IDC nt. usług zarządzanych

Chmura hybrydowa to wybór

Chmura hybrydowa to możliwość dobrania odpowiedniego typu usług chmurowych do różnych typów obciążeń (workloads), dostosowując je dynamicznie w czasie. Usługi te obejmują m.in. korzystanie z infrastruktury w modelu self-service, która zapewnia skalowalność, niezbędną do wykorzystywania nieoczekiwanych możliwości biznesowych. Chmura hybrydowa to także dostęp do platformy do budowania, wdrażania i zarządzania aplikacjami. IBM oferuje szerokie spektrum rozwiązań od chmury w pełni prywatnej do chmury publicznej, które spełnią potrzeby biznesowe każdej firmy. W oparciu o nasze doświadczenia i zalecenia można zdecydować, który poziom wdrożenia usług cloud będzie najbardziej optymalny.

Poznaj platformę IBM Cloud (USA)

40%

40% polskich przedsiębiorstw korzysta z wiedzy zewnętrznych dostawców przy budowaniu środowisk cloud.

10%

Tylko 10% polskich decydentów potrafi jasno okreslić wymagania dotyczące migracji aplikacji do chmury.