IBM'e katılın. Fark yaratın.

IBM, 170 ülkede müşterilerine hizmet sunan, dünyanın en büyük teknoloji ve danışmanlık şirketidir. Bu yeni Kognitif İş çağında IBM, Bulut, Analitik, Güvenlik, Mobil ve Nesnelerin İnterneti alanlarındaki uzmanlığını bir araya getirerek sektörlerin yeniden şekillendirilmesine yardımcı oluyor. Yaratım sürecimizi değiştiriyoruz. İşbirliği yöntemimizi... Analiz yöntemimizi... Etkileşim yöntemimizi... IBM bu küresel dönüşüm sürecinde lider olduğundan, kariyerinize başlayabileceğiniz ya da kendinizi geliştirebileceğiniz en iyi yer burasıdır.

Sağlık sektöründe dönüşüm, perakende alışveriş deneyimini geliştirme, trafiği yeniden yönlendirme ve hatta stadlarda yeni nesil taraftar deneyimini tasarlama... IBM çalışanları olarak bunları yapıyoruz.

Bize katılın, küresel ve çeşitliliği barındıran ekibin bir parçası olun. Yaratıcılığı ve bireyselliği geliştiren bir ortamda sıra dışı, öngörülü ve hayal gücü yüksek kişilerle çalışın.Yolculuğunuza başlayın


IBM ile tanışın

Bu sayfayı ziyaret edin ve IBM'de neler yaptığımızla ilgili daha fazla bilgi edinin.

Size en uygun olanı bulun

IBM'de yerinizi nasıl bulabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu sayfayı ziyaret edin.

Yeni Mezun/Stajyer

Kariyerine yeni başlayanlar için IBM'in sunduğu fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Deneyimli Çalışanlar

Deneyimli çalışanlar için IBM'in sunduğu fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çeşitlilik

Bu sayfayı ziyaret edin ve IBM'deki çeşitlilik hakkında daha fazla bilgi edinin.
Kognitif Çağa Hoş Geldiniz

Teknoloji ve iş dünyasında yeni bir çağa giriyoruz.

Bulut, Analitik, Güvenlik, Mobil, Sosyal ve Nesnelerin İnterneti alanlarındaki uzmanlığımızı bir araya getirerek IBM olarak sektörlere yeniden şekil veriyoruz. Yaratıcılık sürecimizi değiştiriyoruz. İşbirliği yöntemimizi... Analiz yöntemimizi... Etkileşim yöntemimizi... IBM, bu küresel dönüşüm sürecinin lideridir.IBM'de Teknik Yetenek ve Kariyer Fırsatları

IBM'in eşsiz teknoloji liderliği, dünyanın en karmaşık sorunlarından bazılarını çözmeye yönelik tükenmeyen çabaları ve son derece net inovasyon hedefleriyle IBM çalışanlarının üstün yeteneklerinin sonucudur. IBM çalışanlarının bir parçası olduğu ilham veren, ilgi çekici ve yenilikçi projeler ve teknik kültürü hakkında bilgi edinmek için birkaç dakikanızı ayırın.

IBMjobs Blog


Kendinizi IBM'in dünyasına bırakın, dünya genelinde iş bloglarımızı takip edin, bir IBM çalışanı olmanın ne demek olduğunu, yaptığımız işleri öğrenin ve kariyer öngörüleri, haberler ve iş fırsatları ile ilgili bilgi edinin.


YouTube, 00:02:02

YouTube, 00:01:16