הצטרף אל IBM ותתחיל להשפיע

עובדי IBM עובדים במגוון תחומים, החל מהכנסת מהפך בשירותי הבריאות וכלה בשיפור חווית הקניות. אופי הפעילות ב-IBM מביא את האנשים שלנו לעסוק בתחומים מעניינים. מתמטיקאים, כותבי קוד ומעצבי אתרים תורמים ליצירתיות במטבח (ווטסון!), ניתוב מחדש של פקקי תנועה, ואפילו מעצבים את חוויית הדור הבא של אוהדי הספורט באצטדיונים ברחבי העולם. אלה סוג הדברים שאנו עושים כבר למעלה מ-100 שנה.

Apple, Twitter, Facebook, Hootsuite, Box- אלה הם רק חלק מהשותפים הגלובליים שעובדים עם IBM כדי לפתח אפליקציות מתקדמות לנייד ולסייע לארגונים לקבל החלטות חכמות יותר, בעזרת ניתוח נתונים וטכנולוגיית ענן. הצטרף אלינו, והשתלב בצוות מגוון וגלובלי של חושבים ומבצעים - אנשים שרוצים להשפיע, לטפח את המומחיות שלהם ולשתף פעולה עם כמה מאנשי המקצוע המובילים בעולם בתחום העסקים והטכנולוגיה.

התחל את המסע


פגוש את IBM

הנך מוזמן לבקר בדף ולהחשף לעשיה שלנו ב IBM

קריירה לסטודנטים ובוגרים

בוא/י לגלות הזדמנויות קריירה נוספות ש IBM מציעה לסטודנטים ובוגרים

בוא/ילגלותהזדמנויותקריירהנוספותשIBM
מציעהלסטודנטים ובוגרים

קריירה לבעלי ניסיון

בוא/י לגלות הזדמנויות קריירה נוספות ש IBM מציעה לבעלי נסיון

IBM בישראל

IBM פועלת בישראל משנת 1949, כאשר הייתה אחת החברות הבינלאומיות הראשונות (הראשונה מבין חברות טכנולוגיית המידע) שפתחו סניף במדינה שזה עתה נולדה. מאז, היא מעורה בפעילות בכל תחומי המשק והכלכלה בארץ.

IBM הייתה גם הראשונה להקים מרכז מדעי בישראל כבר לפני יותר מ-40 שנה. המרכז המדעי התפתח בהמשך למעבדת המחקר של IBM בחיפה, שהיא כיום מעבדת המחקר הגדולה ביותר של IBM מחוץ לארה"ב.

מידי שנה משקיעה IBM כ-6 מיליארד דולר והיא מובילה, זו השנה ה-23 ברציפות את רישום הפטנטים עם כ-88,000 פטנטים שהתקבלו במהלך השנים, בהם פטנטים רבים שפותחו במעבדות החברה בארץ.

IBM הייתה גם הראשונה להקים יחידה ייעודית לקידום שיתופי פעולה עם חברות הזנק והיי-טק ישראליות – Global Technology Unit. יחידה זו אחראית על פיתוח וניהול שיתופי פעולה ארוכי טווח עם חברות טכנולוגיה וחברות הזנק ישראליות, המשלבות בפתרונות שלהן חומרה/תוכנה/שירותים של IBM, ומסייעת להן לפעול בשוק העולמי בשלושה מישורים: מכירות, תמיכה ופיתוח עסקי.

משנת 2000 רכשה IBM יותר מ-130 חברות בהן 14 חברות ישראליות (או כאלה שמרכז הפיתוח שלהן בארץ). כתוצאה מהרכישות הוקמו בישראל שתי מעבדות נוספות של IBM אשר לתוכן מוזגה גם פעילות הפיתוח של החברות הנרכשות:
מעבדת התוכנה – מובילה ב- IBM העולמית את הפיתוח במובייל ואחראית לפיתוח תוכנות במגוון תחומים, ביניהם: ביג דאטה, אבטחת יישומים, שיתופיות, הגנה ושחזור נתונים.
מעבדת פיתוח מערכות וטכנולוגיה העוסקת בפיתוח מערכות אחסון, דחיסת נתונים וטכנולוגיות De-Duplication לניהול המידע הארגוני.

IBM מובילה גם את הכניסה לעידן המחשוב הקוגניטיבי עם מערכת ווטסון שפיתחה, שזכתה לחשיפה כבר בשנת 2011, עם הניצחון הגדול במשחק "אלוף האלופים" של שעשועון הטלויזיה "Jeopardy", בו התמודדה עם השחקנים הטובים ביותר במשחק. מערכות המחשוב בעידן הקוגניטיבי הן מערכות היודעות לבנות ידע, לתקשר בשפה טבעית וללמוד בתהליך מתמשך.

כיום, מציעה IBM את ווטסון כשירות ענן, לטובתם של מפתחי יישומים הנשענים על היכולות הקוגניטיביות הייחודיות של המערכת. זאת, במטרה להביא חדשנות למגוון תחומים - החל מעולם הנסיעות והתיירות, דרך שירותים ממשלתיים ועירוניים, ועד ליישומים רחבי היקף בעולם הרפואה בפרט והמחקר האקדמי בכלל.

בשנת 2014 הקימה IBM, בשיתוף עם אוניברסיטת בן-גוריון מרכז מצויינות בתחום הסייבר.

האסטרטגיה העסקית שמובילה IBM בשנים האחרונות מתבססת על התמקדות בתחומי הצמיחה הבאים: מחשוב ענן, אנליטיקה עסקית, מובייל והאינטרנט של הדברים (IoT), אבטחת מידע, מסחר אלקטרוני ומדיה חברתית עסקית.

IBM ישראל מציעה פתרונות עסקיים וטכנולוגיים לחברות וגופים, בכל סדר גודל, במגזרי המשק השונים: טכנולוגיה והיי-טק, תעשייה, תקשורת, תשתיות, בנקאות, ביטוח, מסחר וקמעונאות, תחבורה, בריאות, אקדמיה, ממשלה, רשויות מקומיות ומערכת הביטחון. היא מעסיקה בישראל יותר כ- 2,300 עובדים, כמחציתם חוקרים ומפתחים, מה שמאפשר לשלב פתרונות מו"פ חדשניים בפרוייקטים שמבצעת החברה. החברה מעמידה לרשות הלקוחות את מיטב אנשי המקצוע המקומיים תוך שילוב, אם נדרש, של מומחים בינלאומיים.

IBM מקיימת באופן שוטף פעילויות בתחום האחריות החברתית, הסובבים בעיקר סביב נושא החינוך והמשלבים הן פרויקטים עולמיים של החברה והן יוזמות מקומיות של IBM ישראל.


ברוכים הבאים לעידן הקוגניטיבי

אנו נכנסים לעידן חדש בטכנולוגיה ולעידן חדש בעסקים.

באמצעות ריכוז המומחיות שלנו בתחומי הענן, אנליטיקה, אבטחת מידע, מובייל והאינטרנט של הדברים (IoT), IBM מסייעת לעצב מחדש תעשיות. אנו משנים את האופן שבו אנו יוצרים. האופן שבו אנו משתפים פעולה. האופן שבו אנו מנתחים נתונים. האופן שבו אנו מתנהלים.
IBM היא מובילה במהפך גלובלי זה.


Technical Talent & Careers at IBM


המעמד הייחודי של יבמ כמובילה טכנולוגית הוא תוצאה של מוחות מבריקים: קבוצה של עובדים ממוקדים בחדשנות ובעלי דחף בלתי מתפשר לפתור כמה מהבעיות המורכבות והמסובכות בעולם. הקדישו דקות אחדות על מנת ללמוד אודות התרבות הטכנולוגית והפרוייקטים רבי העניין ועתירי ההשראה והחדשנות, בהם מעורבים עובדי יבמ.


לעבוד ב-IBM

What do you think when you hear IBM?

IBM Portraits: Helene Hostrup